Materiāli | Finnfoam

Finnfoam

Finnfoam ir ekstrudēts putu polistirols (XPS), tam ir raksturīga vienmērīga struktūra, ko veido noslēgtas poras, kuras nodrošina izturību pret mitrumu un zemu temperatūru, stiprību, kā arī labas siltumizolācijas īpašības. Finnfoam loksnes ir labākais polistirols ēkas pamatu izolācijai un siltināšanai. Vienlaikus tas ir piemērots pagraba sienām, grīdai uz grunts un citām konstrukcijām, uz kurām iedarbojas mitrums un aukstums.

Izturība pret mitrumu
un aukstumu

Mitrums nenokļūst plātnes iekšpusē, tāpēc sildīšanas/dzesēšanas cikli neiznīcina Finnfoam XPS struktūru.

Izturīgas

Plātnes nedrūp un nesaspiežas
ilgstošas ​​slodzes ietekmē.

Slēgtu šūnu struktūra

Finnfoam XPS struktūra sastāv no pilnībā slēgtām šūnām, tā nesastāv no kopā saspiestām granulām, tāpēc nav pārrāvumu, kas pieļauj mitruma uzsūkšanos.

Somu kvalitāte

Uzticami risinājumi ir pārbaudīti praksē Somijas skarbajā klimatā.

Izmantošana
Universālā siltumizolācija – no cauruļvadu tranšejām līdz jumtam

Finnfoam loksnes izmantojamas visas ēkas siltināšanai no pamatiem līdz jumtam, taču tās ir īpaši piemērotas konstrukcijām, kurām ir saskare ar grunti (pamati, pagraba sienas, grīda uz grunts u. tml.) vai arī kuras ir pakļautas lielām slodzēm, kā rūpniecības grīda, ekspluatējami jumti u. c.

Veselība un drošība

Mums rūp mūsu klientu veselība un vide, tāpēc darām visu, lai mūsu izstrādājumi nebūtu bīstami un kaitīgi. Rūpējoties par Jūsu labklājību, pilnveidojam izstrādājumus, lai tie atbilstu augstākiem siltumizolācijai izvirzītajiem standartiem.

Ēku iekšējā gaisa kvalitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem: AVGK (apkures, vēdināšanas un gaisa kondicionēšanas) sistēmām, ēkas konstrukcijas, ēkas apsaimniekošanas un izmantotajiem būvmateriāliem. FF-PIR lokšņu ražošanā netiek lietotas veselībai kaitīgas vielas vai piedevas. FF-PIR loksnes neizdala veselībai kaitīgas daļiņas, gāzes vai šķiedrvielas.

FF-PIR loksnes ir piešķirtas M1 vides gaisa kvalitātes klasei (augstākā klase Somijā), kas ļauj tās izmantot ne tikai dzīvojamajās un darba telpās, bet arī slimnīcās, skolās, bērnudārzos, sociālās aprūpes centros u. tml. Ar testiem ir pierādīts, ka, ekspluatējot FF-PIR loksnes, netiek pārkāptas gaistošo organisko savienojumu, formaldehīdu, amonjaka, kancerogēno savienojumu un smaku emisijas prasības.

Valoda