Materiāli | FF-EPS

FF-EPS

FF-EPS ir formēts polistirola putuplasts. Tas ir ražots, veidojot loksnes specializētajās veidnēs kā atsevišķus izstrādājumus, nevis nogriežot no bloka. Šāds ražošanas veids ļauj uzlabot izstrādājuma izmēru precizitāti, stabilitāti, siltumizolējošās īpašības utt.

FF-EPS lokšņu ražošanā lietojama tikai pelēkā polistirola izejviela, tāpēc šim izstrādājumam piemīt lieliskas termoizolācijas īpašības.

Strādājot ar FF EPS- pelēkās krāsas EPS putupolistirolu, jāievēro uzglabāšanas un montāžas priekšnosacījumi. Loksnes nedrīkst uzglabāt ilgstoši (ilgāk par 2 dienām) atklātos saules staros. Būvlaukumā, FF EPS loksnes uzglabāt ēnainā vietā, vai arī tām jābūt pārklātām ar saules gaismu necaurlaidīgu pārklāju. Pie fasādes pielīmētas loksnes pasargāt no tiešiem saules stariem, sastatnes noklāt ar saules staru necaurlaidīgu pārklāju. Novērst saules atstarošanos no logiem uz putupolistirola virsmas.

Ražots veidnēs
Katra loksne ir ražota
kā atsevišķs izstrādājums

Precīzi izmēri
Ar taisnām loksnēm darbs ir vieglāks un ātrāks

Stabila forma
Pēc montāžas loksnes saglabā formu, neveidojas spraugas

Uzlabotas izolācijas īpašības

NEOPOR® PLUS

Vēl labāka siltumvadības spēja vēl plānākām sienām

Labāka saķere
Īpaša rievota virsma -
maksimālais saķeres spēks ar līmi

Lineāls
Ātrāka un precīzāka lokšņu griešana

Izmantošana

FF-EPS loksnes vislabāk ir piemērotas apmesto fasāžu, plakano jumtu, grīdas un citu konstrukciju siltināšanai, kad ir nepieciešamas drošas un ekonomiskas siltumizolācijas materiāls.

 

Veselība un drošība

Mums rūp mūsu klientu veselība un vide, tāpēc darām visu, lai mūsu izstrādājumi nebūtu bīstami un kaitīgi. Rūpējoties par Jūsu labklājību, pilnveidojam izstrādājumus, lai tie atbilstu augstākiem siltumizolācijai izvirzītajiem standartiem.

Ēku iekšējā gaisa kvalitāte ir atkarīga no vairākiem faktoriem: AVGK (apkures, vēdināšanas un gaisa kondicionēšanas) sistēmām, ēkas konstrukcijas, ēkas apsaimniekošanas un izmantotajiem būvmateriāliem. FF-EPS lokšņu ražošanā netiek lietotas veselībai kaitīgas vielas vai piedevas. FF-EPS loksnes neizdala veselībai kaitīgas daļiņas, gāzes vai šķiedrvielas.

FF-EPS loksnes ir piešķirtas M1 vides gaisa kvalitātes klasei (augstākā klase Somijā), kas ļauj tās izmantot ne tikai dzīvojamajās un darba telpās, bet arī slimnīcās, skolās, bērnudārzos, sociālās aprūpes centros u. tml. Ar testiem ir pierādīts, ka, ekspluatējot FF-EPS loksnes, netiek pārkāptas gaistošo organisko savienojumu, formaldehīdu, amonjaka, kancerogēno savienojumu un smaku emisijas prasības.

Valoda