Risinājumi | Apmetamas fasādes

Apmetamas fasādes

Apmetamas fasādes ir viens no populārākajiem ēku siltināšanas un apdares veidiem. Apmetamai fasādei izmantojot precīzu izmēru FF-EPS loksnes, darbs ir vieglāks un ātrāks, bet pēc to uzstādīšanas loksnes negrozīsies un neveidosies spraugas.

FF-EPS lokšņu priekšrocības:

  • Ražots veidnēs
  • Precīzi izmēri
  • Stabila forma
  • Uzlabotas izolācijas īpašības
Apraksts

Apmetamās fasādes ir ļoti populārs apdares un siltināšanas veids gan savrupmāju, gan daudzdzīvokļu vai sabiedrisko ēku būvniecībā un renovācijā. Plašs apmetuma krāsu un faktūru klāsts ļauj neierobežoti izvēlēties mājas fasādi. Siltumizolācijas ziņā tā ir ļoti laba izvēle, vienīgi ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvus materiālus un risinājumus.

Finnfoam apmetamai fasādei piedāvā izmantot FF-EPS loksnes ar uzlabotām siltuma noturības īpašībām. Šīs loksnes no parastā polistirola atšķiras ar to, ka katra loksne tiek ražota atsevišķā veidnē, nevis tiek sagriezta no liela bloka, tāpēc tam piemīt labākas siltumizolācijas īpašības, precīzāki izmēri u. c. Loksnes virsma ir izgatavota ar īpašiem nospiedumiem, lai būtu labāka saķere ar līmi vai armēšanas javu. Tiek izveidoti arī garuma un platuma lineāli, kas ļauj precīzi nogriezt loksnes bez papildu mērījumiem.

FF-EPS loksnes pie pamata ir jāstiprina ar cementa vai poliuretāna līmi un papildus ir jāstiprina ar īpašiem dībeļiem. Vēlāk virsma tiek pārklāta ar armēšanas javu ar stiklšķiedras sietu, bet pēc tā izžūšanas – dekoratīvā apmetuma kārtu.

  FF-EPS 70 FF-EPS 100
Lietojums Dekoratīvais apmetums Keramiskās flīzes
Izmēri 600×1200 mm
Biezums 150-400 mm 100-400 mm
Siltumvadītspējas koef. 0,030 W/mK
Malu forma
Montāža

1. Sienu virsmai ir jābūt līdzenai, tīrai, bez bojājumiem un izturīgai. Veca virsma ar bojājumiem ir jānotīra līdz ciešam pamat.
2. FF-EPS loksnes pie sienas tiek līmētas ar cementa vai poliuretāna līmi.
3. Pēc līmes izžūšanas loksnes papildus tiek stiprinātas ar dībeļiem. To daudzums uz kvadrātmetru tiek piemeklēts atbilstoši projektam.
4. Lokšņu virsma ir jāpadara raupja, izmantojot smilšpapīru vai rīvi.
5. Tiek pārklāts ar armēšanas javu ar stiklšķiedras sietu.
6. Tiek apmests ar struktūras apmetumu.

CAD rasējumi

Attēli

Virsraksts

Lejupielādēt PDF

Lejupielādēt DWG

Ārējās sienas ar apdares dēļu apdari siltināšanas detaļa. FF-EPS
Apmetamas ķieģeļu vai bloku sienas siltināšanas detaļa

Ieteicamie izstrādājumi

Sienu izolācija un siltināšana

Valoda