Finnfoam

Ģimenes uzņēmējdarbība, kur apvienojas pieredze un novatoriska domāšana

Uzņēmums Finnfoam ir uzkrājis pieredzi ilgu gadu laikā, izveidojot, ražojot un piegādājot termoizolācijas materiālus Somijā. Vairāk nekā 30 gadu laikā uzņēmums Finnfoam ir kļuvis par vienu no lielākajiem plastmasas termoizolācijas materiālu ražotājiem – uzņēmumu grupu, kas ir pazīstama ar augstas kvalitātes un uzticamiem izstrādājumiem. Ģimenes uzņēmums pastāvīgi attīstās, vienlaikus investējot ražošanas jaudās Somijā, Lietuvā un Spānijā.

Uzņēmuma Finnfoam stiprā puse ir lielā pieredze ražošanā un moderna, uz rezultātu vērsta domāšana. Tas ļauj piedāvāt klientiem patentētus risinājumus ar nepārspējamiem izolācijas materiālu parametriem, uzticamību un vienkāršu montāžu.

Uzņēmuma Finnfoam galvenais uzdevums vienmēr ir bijis ekonomisku izolācijas risinājumu piedāvājums saviem klientiem. Tas ir mūsu svarīgākais princips, attīstot izstrādājumus, kur viens no mūsu pirmajiem mērķiem ir palielināt izstrādājuma kalpošanas laiku un uzticamību. Mūsu desmitiem gadu laikā attīstītā koncepcija: uzticamība ir izstrādājumu galvenā īpašība ilgtermiņā.

Godprātīgums ir viena no mūsu uzņēmuma pamatvērtībām. Mēs sasniedzam rezultātus, investējot laiku un pacietību. Finnfoam Oy ir ģimenes uzņēmums, kas ir stabili attīstījies vairāk nekā trīs desmitgades, lai kļūtu par vienu no līderiem starp termoizolācijas ražotājiem. Mūsu pūles atmaksājas. Lielākā daļa inovāciju ir ļāvusi radīt patentētus un veiksmīgus izstrādājumus, kas savukārt ir veicinājis mūsu starptautisko izaugsmi. Pēdējo gadu laikā mūsu mērķis ir bijis kļūt par starptautisku uzņēmumu, piesaistīt jaunus, bet ņemt vērā arī jau esošo klientu augošās vajadzības. Mēs vēlamies ieņemt svarīgu vietu, paaugstinot ēku kvalitāti un vienlaikus ceļot arī dzīves kvalitāti, – mājai, kas ir auksta, neekonomiska un nelietderīgi tērē enerģiju, ir jākļūst par pagātni.

 

Teppo Nieminen Ražotnes vadītājs Pārdošanas direktors Finnfoam Oy

Henri Nieminen Ģenerāldirektors Attīstības direktors Finnfoam Oy

Mūsu vērtības
Kvalitāte + Efektivitāte + Pakalpojumu kvalitāte + Attīstība + Atbildība + Godprātība
Valoda