Vērtības

Finnfoam vērtības

1. Kvalitāte

Augstā kvalitāte atspoguļojas ne tikai mūsu produktos, bet arī darbā. Darbā, ar kuru varam lepoties. Finnfoam produkti ir marķēti ar CE zīmi, to kvalitāte tiek pastāvīgi kontrolēta. Mūsu uzņēmumā ir ieviesta arī kvalitātes kontroles sistēma.

2. Efektivitāte

Savu darbu darām efektīvi. Lielās iekārtas, automatizētā ražošana un mūsu spējas ļauj īstenot elastīgus, ekonomiskus un ilgtermiņa risinājumus, kas tiek novērtēti par ātro piegādi, pieejamām cenām un ilgtermiņa attiecībām ar klientiem.

3. Pakalpojumu kvalitāte

Visā būvniecības procesā palīdzam klientiem rast atbilstošus un ekonomiskus risinājumus. Ticam, ka apmierināts klients ir visaugstākais novērtējums.

4. Attīstība

Mēs pastāvīgi attīstām produkta īpašības, ražošanas tehnoloģiju un organizācijas procesu, lai saglabātu līdera pozīcijas tirgū. Turklāt pastāvīgi radām jaunus, efektīvus un ekonomiskus konstrukciju risinājumus, lai mūsu klienti būtu vēl apmierinātāki.

5. Atbildība

Mēs rūpējamies par apkārtējo vidi un uzņemamies atbildību par saviem darbiniekiem, saprotam savus pienākumus pret sabiedrību. Piemēram, Finnfoam Oy 2011. gadā saņēma vides aizsardzības balvu par veiksmīgu ilgtermiņa darbu, lai uzlabotu enerģijas izmantošanas efektivitāti. Arī darba drošība mums ir ļoti svarīga.

6. Godprātība

Esam godprātīgi, veicot savu darbību, un tukšus solījumus nedodam.

Valoda