Risinājumi | Apakšgrīdas siltināšana

Apakšgrīdas siltināšana

Finnfoam K600 loksnes ir paredzētas montāžai 600 mm platumā starp sijām. Šādā veidā tiek ierīkots izturīgs grīdas pamats, kas vienlaikus kalpo kā vēja un tvaika izolācija.

Apakšgrīdas siltināšanas priekšrocības

  • Ātra un vienkārša montāža
  • Hermētiska konstrukcija
  • Mitrumizturīgas
  • Izturīgs pamats grīdai
Apraksts
1. Finnfoam FL-K600 loksnes. 2. Koka sija 50×125 mm, platums starp sijām 600 mm. 3. Ventilējama apakšgrīdas konstrukcija. 4. Koka brusa 50×20 mm. 5. Grīdas segums. 6. Klājums.

Ventilējama apakšgrīdas pamata konstrukcija visbiežāk tiek izmantota karkasa ēkās un ir lieliski piemērota arī pasīvajām ēkām. Ventilācija zem grīdas konstrukcijas ļauj kontrolēt mitrumu, bet, izmantojot Finnfoam K600 loksnes, apakšgrīdas konstrukciju var ātri un vienkārši izolēt.

Finnfoam K600 ir 210 un 140 mm biezas, paredzētas montēšanai starp sijām, ja attālums starp tām ir 600 mm ±10 mm. Loksnes ir izturīgas, tāpēc pa tām var staigāt un uz tām var novietot mēbeles – loksnes notur visas dzīvojamās ēkas slodzes. Lielā Finnfoam lokšņu izturība spiedei un stingrums ļauj vieglāk uzstādīt pārsegumu konstrukcijas.

Uz Finnfoam izolācijas loksnēm izklājot armatūras sietu, var montēt apsildāmo grīdu caurules. Finnfoam izolācijas loksnes ir mitrumizturīgas un ātri izžūst, tām ir vienmērīga struktūra, ko veido noslēgtās poras, tāpēc tās neabsorbē ūdeni un līdz minimumam samazina pelējuma veidošanās risku.

Video

Montāža

Izmantojot Finnfoam termoizolācijas loksnes FL-K600 un FI-K600, ierīko ventilējamu apakšgrīdas konstrukciju uz koka sijām, attālumam starp kurām ir jābūt 600 mm (±10 mm). Termoizolācijas loksnes Finnfoam K600 sāk montēt no malas. Šīs loksnes ir jāievieto starp grīdas sijām, starp kurām ir 600 mm attālums. Savienojot vienu loksni ar otru, to savienojuma vieta pirms tam ir jāappūš ar montāžas putām (poliuretāna putām).

Ja loksne ir pārāk gara, to var nogriezt pēc nepieciešamības. Ar nogriezto loksnes galu var sākt montēt nākamo rindu. Kad visas loksnes ir saliktas, spraugas starp tām ir jāaizpilda. Tāpat ir jāaizpilda vietas, kurās loksnes veido savienojumu ar pamatu (pa visu perimetru). Pie loksnēm stiprina armatūras sietu, bet pie armatūras sieta stiprina apsildāmo grīdu caurules un vēlāk uzlej betonu.

Tieši uz Finnfoam termoizolācijas loksnēm var klāt dēļu grīdas, ko piestiprina līstēm, vai ierīkot betona grīdu. Pamatos ir jābūt ierīkotām ventilācijas lūkām.

CAD rasējumi

Attēli

Virsraksts

Lejupielādēt PDF

Lejupielādēt DWG

Ventilējamu apakšējā stāva grīdu virs koka sijām siltināšanas detaļa
Ventilējamu apakšējā stāva apsildāmo grīdu virs koka sijām siltināšanas detaļa

Ieteicamie izstrādājumi

Grīdas izolācija un siltināšana

Valoda