Materiāli | FF-PIR BI

FF-PIR BI

FF-PIR BI ir divpusēja izolācijas plāksne, kas pārklāta ar difūzijas izturīgu bitumena laminātu/audumu, kas paredzēta jumta siltināšanai, jumta ruļļveida segumu var kausēt  pie izolācijas loksnes virsmas. Plāksnes ir piemērotas izmantošanai gan renovācijā, gan jaunbūvē.

FF-PIR BI pielietojums:

  • Tāpēc plāksne ir īpaši izstrādāta bitumena jumta segumam, taču to var izmantot arī cita veida konstrukcijās.
  • Efektīva izolācija.
  • Viegls (33 kg/m³) – viegla konstrukcija.
  • Stabili izmēri.
  • Neizdala veselībai bīstamas daļiņas vai gāzes.

Izstrādājuma apraksts

FF-PIR BII / BIL bitumena loksnes ir paredzētas izmantošanai uz slīpiem jumtiem un terasēm jaunos un renovācijas projektos. Izstrādājums tiek izmantots ar bitumenu kā jumta segumu, kuru var nostiprināt ar FF-PIR BI -kausējot  vai mehāniski stiprinot. Loksnes ir piemērotas izmantošanai gan renovācijā, gan jaunbūvē. Izolācijas daļa– FF-PIR izolācijas putu ugunsizturība ir D-s2, d0.

Deklarētās vērtības:

Īpašības Vērtības Norma
Deklarējamais siltumvadītspējas koeficients λD < 80 mm: 0,027 W/mK

EN 12667

EN 12939

81 mm – 119 mm: 0,026 W/mK
≥ 120 mm: 0,025 W/mK
Spiedes izturība (vai spiedes spriegums) (10% deformācija) >100 kPa EN 826
Temperatūras izturība:

Darba temperatūra: -50 … + 120 °C

Īstermiņa > + 200 °C

 

Montāža

FF-PIR BI montāža

FF-PIR BI loksnes jāuzstāda horizontāli. Poliuretāna līmi izmanto stiprināšanai pie konstrukcijām un loksnes savā starpā. Ja savienojuma sprauga ir vairāk nekā 1 cm, tā ir jāaizpilda ar ugunsizturīgām putām. Loksnes griež  izmantojot parastos instrumentus. Kad loksnes ir uzstādītas, bitumena jumta segumu var uzklāt uzreiz.

Iepakojums

FF-PIR BI loksnes tiek iepakotas PE plēves iepakojumos un tiek piegādātas uz paletēm , izmantojot Finnfoam vai FF-EPS sloksnes kā palešu paliktņus, kuras var izmantot kā siltumizolāciju vai utilizēt.

Uzglabāšana

Iepakojumā var uzglabāt tikai īsu laiku, jo tie nav ūdensizturīgi ilgstošā periodā. Ilgākā laikā tie jāuzglabā izvairoties no mitruma un saules  UV starojuma.

Valoda