Risinājumi | Sauna

Sauna

FF-PIR Sauna ir cieto poliizocianurāta (PIR) putu loksnes, kas no abām pusēm ir pārklātas ar alumīnija pārklājumu. Īpaši mazās siltumvadītspējas dēļ 30 mm FF-PIR Sauna loksnes aizstāj 60 mm minerālvates plāksni, kas ir iemontēta koka karkasā.

FF-PIR Sauna lokšņu priekšrocības:

  • Plāna izolācija
  • Siltumu atstarojošs segums
  • Hermētiskums
  • Ražots Somijā
  • Neizdala veselībai kaitīgas gāzes, daļiņas vai šķiedrvielas
Apraksts
FF-PIR Sauna – izolācija pirtīm
FF-PIR SAUNA. 2. Nesošā siena. 3. Minerālvate. 4. Spāre. 5. Iekšējā dēļu apdare. 6. Brusas apdares dēļu stiprināšanai.

Pirtīs ir vajadzīgs straujš siltuma pieaugums, tāpēc, siltinot sienas no iekšpuses, krāsns sildīs tikai iekšpusē esošo gaisu, nevis pirts ārsienas. Izolācijas materiāli FF-PIR ir piemēroti izmantošanai karstā un mitrā vidē. Izolācijas loksnes FF-PIR, kas ir vieglas un kurām piemīt īpaši labas izolācijas īpašības, var izmantot praktiski visās konstrukcijās. Ar to palīdzību maksimāli tiek samazināts konstrukciju biezums, nezaudējot izolācijas īpašības. FF-PIR loksnes montē tieši uz sienas konstrukcijas. Konstrukcijas materiāls var būt mūra vai koka. FF-PIR izolācijas darba temperatūra ir –50 līdz +120˚C, loksnes ir izturīgas pret strauju temperatūras kāpumu līdz +200˚C.

FF-PIR siltumvadītspējas koeficients ir daudz labāks nekā citiem izolācijas materiāliem, tāpēc, lai iegūtu tādu pašu siltuma pretestību, pietiek ar plānāku izolācijas kārtu, tādējādi ietaupot iekšējo telpas platību.

Tvaika barjera un siltumizolācija vienā loksnē

Mitruma līmenis pirtīs ir īpaši augsts, tāpēc izolācijas materiālam ir jābūt izturīgam pret ūdens tvaika difūziju. Lokšņu FF-PIR SAUNA virsma ir pārklāta ar alumīnija foliju, kas darbojas ne tikai kā tvaika barjera, bet arī kā infrasarkanos starus atstarojoša virsma. Spraugas starp loksnēm ir jāaizlīmē ar mitrumizturīgu un pret temperatūru noturīgu alumīnija folijas lenti. Pirts priekštelpas un dušas telpas arī vajadzētu izolēt ar mitrumizturīgiem materiāliem. Tam lieliski ir piemēroti Tulppa vai Finnfoam XPS izstrādājumi.

Pirts siltināšana. Montāžas video (somu valodā).

Montāža

FF-PIR 30 Sauna loksnes ir viegli apstrādāt, izmantojot vienkāršus darbarīkus. Pirms lokšņu montāžas sienas un grīdas vajadzētu notīrīt, lai uz tām nebūtu putekļu.

CAD rasējumi

Attēli

Virsraksts

Lejupielādēt PDF

Lejupielādēt DWG

Mitro telpu segumu (grīdas uz grunts, starpsienas un pārseguma) siltināšanas detaļa
Saunas mūra sienas izolācija
Saunas sienas un grīdas salaiduma mezgls

Ieteicamie izstrādājumi

Pirts izolācija

Valoda